Hizmetlerimiz

İnternetten Faks Gönderme & Alma

 

İnternetten Faks Gönderme ve İnternetten Faks Alma

Faks haberleşmesi pek çok kuruluş için müşteriler, bayiler, iş ortakları ve diğer kuruluşlarla haberleşmede hayati bir role sahip olmaya devam etmektedir. Çoğu kuruluş bu ihtiyacın karşılanmasına yönelik faks sunucusu ve bu sunucuya bağlı altyapıyı-donanım ve telefon hatlarını- satın alarak işletmekte, ancak bu çözümler süregelen yüksek işletme ve haberleşme maliyetlerinin yanısıra IT departmanların iş yükünü arttırmaktadır. Bu tür altyapılar çoğu zaman son kullanıcı taleplerine ve iş süreçlerinin zaman içerisinde farklılaşan gerekliliklerine yanıt verememektedir.

Geleneksel faks haberleşmesinin hantal yapısından ve pahalı yazılım-donanım alternatiflerinden kurtulmak için Entera Internet Faks Gönderme ve Alma işlemlerini hiçbir kurulum ve yazılım olmaksızın mükemmel bir çözüm sunuyor.

Entera Internet Faks; kurum veya bireysel faks alım ve gönderimlerini sadece Internet bağlantılarını kullanarak mevcut eposta uygulamanız üzerinden kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlar. Hizmetlerin kullanımına hiçbir yazılım veya donanım satın almadan, herhangi bir program yüklemeden hemen başlayabilirsiniz.

Böylece faks sunucularına, faks kartlarına veya faks yazılımlarına yapacağınız önemli miktarda yatırımdan, bakım, sürüm yükseltme maliyetlerinden ve işletim için tahsis edeceğiniz işgücünden önemli oranda tasarruf etmiş olursunuz.