Hizmetlerimiz

Email'den Toplu Faks Gönderimi

Email’den Toplu Faks Gönderme

Hedef kitlenize ulaşmanın en kolay yolu Entera Elektronik Toplu Faks Hizmeti’dir.

Entera Toplu Faks ile, çok sayıda alıcıya hızlı, sorunsuz ve güvenilir şekilde dökümanlarınızı gönderebilirsiniz.

Entera Toplu Faks Hizmeti ile, müşterilerinize, bayilerinize, iş ortaklarınıza, tedarikçilerinize çok tasarruflu şekilde doğrudan ulaşabilirsiniz. Hiç bir yazılım, donanım kurulum maliyetiniz, olmadan, telekom hatlarınızın kapasitesine bağımlı kalmadan üstelik çok daha ucuza bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Entera Toplu Faks Sistemi her zaman gönderimleriniz için hazır.

Basın bülteni, ürün tanıtımı ya da kurumsal mesaj gibi iletilerinizi gönderirken, basit faks iletiminin ötesinde faks servislerine ihtiyacınız olur.

Entera Faks, iletilecek mesajınızı test edebilmenizi, böylece hem iletim süresini hem de gönderdiğiniz faksın alıcıda nasıl görüneceğini gözlemleme imkanı sağlar. Bu sayede dökümanınızın içeriğini ve formatını düzeltebilir, iletim süresi ve görünüm için en optimum dökümanı hazırlayabilirsiniz. Dökümanlarınızı hazırlama aşamasında yaşayabileceğiniz tüm sorunlar için destek ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Entera’nın ücretsiz olarak sağladığı eş numaraların elenmesi ve gönderilerinize özel olarak sürekli güncellenen “Engellenmiş Alıcı Listesi” (Kara Liste) uygulamasıyla, mesajınız doğru kişiye ilk seferde ulaştırabilirsiniz.

Dilerseniz, dağıtım listelerinizi Entera’da saklayabilirsiniz. Böylece email veya web arayüzünden listelerinize her zaman istediğiniz dökümanları gönderebilir, her gönderimde listelerinizi tekrar düzenlemek zorunda kalmazsınız.