IBM Silverpop Email Marketing

IBM Silverpop Entera

1999 yılında Atlanta’da kurulan Silverpop, yenilikçi pazarlama teknolojisinde, dünyanın en büyük email pazarlama otomasyonu sağlayıcısıdır. 2014 yılının başında da IBM tarafından satın alınarak artık yoluna IBM çatısı altında devam etmektedir.

Silverpop’un geliştirilmiş dijital platformu, firmalara, doğru kişiye, doğru mesajı, doğru zamanda iletmesini sağlayarak, potansiyel müşterilerini, müşteriye dönüştürmesine ve müşteri sadakati kazanmalarına yardımcı olmak amacı ile tasarlanmıştır. Sunduğu çözümler ve çok kanallı pazarlama otomasyonu sayesinde, 5000’den fazla markaya hizmet vererek, sektör lideri olarak konumlanmıştır. Engage ile, bireysel tüketici alışkanlıkları ve davranışları belirlenebilmiş ve ileri düzeyde kişiselleştirilmiş dinamik müşteri etkileşimi başlatmak ve geliştirmek için, sektörde bir yeniliğe öncülük etmiştir.

Ekibimiz ABD, Ingiltere, Almanya olarak yaklaşık 600 çalışandan oluşmaktadır.

2012 yılının sonlarında ise Türkiye’de Entera ile ortaklığa başlamıştır.

PROFESYONEL HİZMETLER

Sizin başarınız bizim için önemlidir. Bunun için, Silverpop Profesyonel Hizmetler bölümü size, kampanyanızı birebir yürütebilmeniz için deneyimli email pazarlama ve iletişim uzmanlarından oluşan bir ekip sunmaktadır.

Bunun yanısıra bizden tasarım ve yazılım desteği alabilirsiniz. Kampanya oluştururken, stratejinizi beraber oluşturmamız için bizlere danışabilir, hatta tüm kampanyanızın konsept ve oluşumunu bize bırakabilirsiniz.

Silverpop  Entera Demo

Silverpop Entera Demo