Email Pazarlama

Silverpop Logo

Dijital pazarlama stratejinizde email pazarlama çok önemli bir rol oynamaya devam etmektedir.Toplu ve grupça yollanan email kampanyaları müşterilerinizi alakasız mail yağmuruna tutmaktadır. Müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz hakkında bilgi sahibi olup, Silverpop ile müşteri davranışlarını etkili şekilde kullanabilirsiniz. Dijital pazarlama stratejinizi Silverpop ile çok daha ileriye taşıyabilirsiniz.

 

Silverpop Demo_c

Davranışsal Veritabanı: Etkili Kampanyalar İçin Davranışları Kullanabilirsiniz
Pazarlama veritabanınızı davranışsal veritabanınıza dönüştürebilirsiniz. Pazarlama kampanyalarınızı güçlendirmek için davranışsal verileri toplayıp, geliştirerek; email, programlar, anketler, arama sonuç sayfaları ve diğer sistemlerden toplanan verilere entegre edebilirsiniz.

Çok Kanallı Mesajlaşma: Tüm Kanallar Üzerinden İstikrarlı Mesajlaşma
Email, dijital pazarlama stratejinizin anahtar elementi olduğu için; email kanalları, sosyal medya, web ve mobil gibi tüm kanallarınız üzerinden birleştirilmiş kampanya mesajları yollamak büyük önem arz eder. Silverpop, uygun ve kişiselleştirilmiş bir deneyime taşımak amacıyla, tüm müşterilere ait temas noktalarının bütünleştirilmesini sağlar.

Web sayfaları, Web Formları ve Anketler: Etkileşimleri Sürdürebilir ve Dönüşümleri Yükseltebilirsiniz
Silverpop sayesinde dinamik ve kişiselleştirilmiş varış sayfaları, mikrositeler, web formlar ve anketler oluşturup IT desteği olmadan pazarlama stratejilerinize ve kampanyalarınıza entegre edebilirsiniz. Silverpop, ürün ya da hizmetlerinizi en etkili şekilde pazarlamanızı sağlayan markanıza özel sayfalar yaratma imkanı sunar.

Kampanya Otomasyonu: Ayarlayıp Unutabilirsiniz
Daha kişisel olmak için daha otomatik hale gelmelisiniz. Davranışları baz alan Silverpop kampanya otomasyonu, müşterilerin davranışlarına göre kişiselleştirilmiş mesaj yollayan programları kolayca oluşturmanızı sağlar.

Raporlama ve Ölçüm: Başarınızı İzleyebilirsiniz
Pazarlama sonuçlarınızı daha iyi kavrayabilir ve gerçek zamanlı, özelleştirilebilen raporlar sayesinde kampanyalarınızı optimize edip, yatırım getirilerinizi arttırabilirsiniz.

İşlemsel (Transactional) Email: Saniyeler İçerisinde Etkileşimle Gerçek Zamanlı Mesajlaşma
Markaya özel bire-bir işlemsel mesajların doğru bir şekilde gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Geleceğe yönelik iletişim stratejilerini optimize etmek için açılanları, tıklamaları, iletim ölçümlerini ve diğer alıcı işlemlerini takip edebilirsiniz.

Performans ve Güvenlik: Verilerinizin ve Markanızın Korunması
İşinizin başarısı için verilerinizin bütünlüğü ve güvenliği çok önemlidir. Silverpop en yüksek seviyede güvenlik, gizlilik ve güvenilirlik vaat eder. Güvenliğe yönelik vaadimiz, veri güvenliğini ve iş sürekliliğini en yüksek düzeye çıkarmak amacıyla çok yönlü bir yaklaşım içermektedir. Verilerinizi ve markanızı olası tehditlerden korumak amacıyla, uygulama sistemlerimizi sürekli olarak değerlendirmekte ve geliştirmekteyiz.