Çok Kanallı Mesajlaşma

Çok Kanallı Mesajlaşma
Entegre Pazarlama İletişimi & Teslimi

Mobil, Sosyal Medya ve Email ile potansiyel müşterilerle, onların istediği şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Bugünün karmaşıklığında, müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize tüm kanallar üzerinden ulaşmak zordur. Ancak Silverpop ile, bağlantı kurmanızı kolaylaştırdık. Platformumuz müşteri temas noktalarının(email, SMS, sosyal medya, RSS, varış sayfaları,..) tümünün tutarlı ve kişiselleştirilmiş halde entegre edilmesini sağlamaktadır. Silverpop platformu, çok kanallı pazarlama kampanyaları ve müşterilerinizle aranızda sıkı bir bağ kuracak gönderi stratejileri oluşturmanız için gereken önemli bileşenleri sağlar.

Sosyal Medya Pazarlaması

Silverpop Engage’in Share to Social özelliği sayesinde sosyal medya pazarlamanın gücünden faydalanarak, viral pazarlama için sayısız imkânı keşfedebilirsiniz. Emaillerinizde veya varış sayfalarınızda bu özelliğe yer verdiğiniz takdirde, müşterileriniz içeriğinizi Facebook, MySpace, LinkedIn ve Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilir. Sonuç olarak, teklifleriniz ve markanız milyonlarca kullanıcıya ulaşır. Kampanyalarınızın mesajlarınızı yaymadaki başarısını takip edip, müşterileriniz arasında sosyal ağlarda yorum yapıp kamuoyunu etkileyenleri ve marka müdavimlerini kolaylıkla saptayabilirsiniz. Sosyal ağlara erişim ile email hedef ve ölçümlerini birleştirerek, daha önce hiç olmadığı kadar müşteriye ulaşabilirsiniz.

Anket

Müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olursanız, istedikleri ürün ve hizmetleri o kadar iyi sunabilirsiniz. Anket modülümüz, basit bir oluşturma aracı ile gerçek zamanlı olarak size anket oluşturma, gönderme ve yanıtları izleme olanağı sağlar. İşlenebilir veriler toplayıp, daha fazla güç elde ederek; müşterileri satışa hazır müşterilere dönüştürebilirsiniz.

Varış Sayfaları ve Web Formları

İlgili, kampanya-spesifik sayfalar ve web sayfaları; kampanya sonuçlarını iyileştirmede ve online pazarlama programınızın yatırım getirisini arttırmada çok yardımcı olmaktadır. Engage’deki Varış Sayfaları özelliği, her türlü teknik seviyedeki dijital pazarlamacının kampanya etkilerini ve iletim sonuçlarını arttırmak için kişisel varış sayfaları, mikro siteler ve Web Formlarını kolayca yaratıp, yönetmesine olanak tanımaktadır.

Transact

Pazarlamacılara, müşteriler ile yakın ilişki kurabilmeye çalışarak müşterilerin satış ve çapraz satış tekliflerine ne zaman açık olduklarını belirlemede işlemsel (transactional) emailler ve mesajlar yol gösterecektir. Transact; tam takip, derinlemesine raporlama, geliştirilmiş mesaj teslim edilebilirliği ve daha birçok fayda sunmaktadır. Ayrıca işletme çapında herhangi bir sistemden tetiklenen her tür mesaj içindeki marka ve diğer pazarlama unsurları üzerinde kontrol sağlamanıza imkan tanır.

SMS

Mobil kampanyalarınızı gerçekleştirmek için uygulama servis sağlayıcılar ve çoklu kaynaklar arasında koordinasyonu sağlamakla uğraşmanız gerekmez.Bu işi sizin için gerçekleştirdik. SMS çözümümüz, pazarlamacılara ürünler kapsamında yapılan mobil pazarlama kampanyalarını kolayca oluşturmayı, göndermeyi ve izlemeyi sağlayan, güçlü ve kolay kullanılabilen bir mesajlaşma çözümüdür.

Çok Kanallı Pazarlama Kampanyalarınızı Otomatikleştirebilirsiniz

Silverpop ile yüksek-etkili pazarlama kampanyalarını basitleştirebilirsiniz. Böylece doğru zamanda doğru mesajlar ile müşteri ve potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz. Kampanyalarınızı otomatikleştirerek, pazarlama çabalarınızı en üst düzeye çıkarmaya ve kampanyalarınızı uygun şekilde ayarlamaya olanak sağlayan gerçek zamanlı etkileşim ölçümlerinize ulaşacaksınız.