Landing Page

Etkileşimleri ve Yatırım Getirilerini Sürdürmek için Kolayca “Landing Pages”, “Formlar” ve “Anketler” Oluşturabilirsiniz

Silverpop ile; ilgili ve kişiselleştirilmiş landing pages (varış sayfaları), formları ve anketleri kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Silverpop Varış Sayfaları, sezgisel sürükle-bırak form oluşturucusu sunmaktadır. Böylece güçlü ve özelleştirilebilen web sayfaları ve web formları oluşturabileceksiniz.

Silverpop Varış Sayfaları, sezgisel sürükle-bırak form oluşturucusu sunmaktadır. Böylece güçlü ve özelleştirilebilen web sayfaları ve web formları oluşturabileceksiniz.

  • Kolay Oluşturma ve Yönetme , “Bir örnek” şablonlardan ve diğer tasarım kısıtlamalarından kurtulabilirsiniz
  • HTML sayfalarını hızlı bir şekilde aktarabilir veya daha kişiselleştirilmiş varış sayfaları ve mikro siteleri en baştan oluşturmak için sezgisel Web tabanlı editörü kullanabilirsiniz. Markanıza ve yaratıcı kampanya içeriğinize uyan müşteriye uygun özel sayfalar oluşturabilirsiniz.
  • Entegrasyon ve Kişiselleştirme : Varış sayfalarınız ve mikro siteleriniz ile pazarlama mesajlarınızı kolayca birleştirebilirsiniz. Emailleriniz ve dijital kampanyalarınızdan yönlendirilen her bir ziyaretçi için kişiye özel içerik yaratabilirsiniz. Alıcılarınız ve potansiyel müşterileriniz, kişiselleştirilmiş varış sayfalarında ve mikro sitelerde devam eden geleneksel pazarlama faaliyetlerinizi aynı seviyede özelleştirme ile görebilmektedir
  • Kişiselleştirilmiş Web Formları : Formlarınızı sadece birkaç dakika içerisinde dağıtabilirsiniz. Tek bir kullanıcı ara yüzü ile bilgi teknolojilerine yönelik hiçbir kaynağa ihtiyacınız olmayacak. Entegre web formlarından yararlanarak; opt-in , opt-out, email tercih merkezi(preference center) ve potansiyel müşteri büyütme iletişimi faaliyetleriniz için markanıza özel formlar oluşturup, yükleyebilirsiniz
  • İstek üzerine Raporlama ve Davranışsal Takip : Varış sayfalarınıza ve mikro sitelerinize yönelik raporlar, ziyaretçilerin içeriğiniz ile nasıl etkileşime girdiğini hızlı ve kolay bir şekilde anlamanızı sağlar. Varış sayfalarının raporları sayesinde, ziyaretçilerin hareketlerini tespit edebilecek, offline ya da online kampanyalardan, ödemeli aramalardan (paid search) ve diğer alanlardan yönlendirilen kişilere pazarlayabilecek ya da yeniden pazarlayabileceksiniz. Arama sayfa sonuçları ve web formalarına ek olarak, Silverpop Anket Aracı ile kolayca anket oluşturup, müşteriye uygunluğu ve yatırım getirisini arttırmaya yardımcı olacak müşteri geribildirimlerini elde edebilirsiniz. Anket aracımız, Silverpop Engage ile tamamen entegredir ve pazarlama kampanyalarınızın müşterilere olan uygunluğunu arttırmak için anında kullanabileceğiniz bilgiler toplamanızı sağlar.

Anketin özellikleri:

  • Çok Özellikli Anket Oluşturucu : Tek seçim radio butonu, çoklu seçim check boxes (kontrol kutuları), free-form text boxes(serbest form metin kutuları), değerlendirme ölçekleri, puan cetveli ve daha fazlasıyla özelleştirilmiş anketler yaratabilirsiniz. Anket, ileri seviye dallanma mantığının kullanımını kolaylaştırıp, önceki sorulara verilen cevaplara dayalı farklı soru yolları aracılığıyla cevaplayanları yönlendirir.
  • Özelleştirilebilir Markalaştırma : Alanınızla (örneğin surveys.yourdomain.com) eşleşen bir müşteri anket linki kullanarak; markanıza ve Web sitenize uyan müşteriye özel başlıklar, alt bilgiler ve stil sayfalarına sahip anketler oluşturabilirsiniz. Form tamamen doldurulduğunda, cevap veren kişileri tercih ettiğiniz URL’ ye (belgeli mikro sitenize, kişiselleştirilmiş varış sayfanıza ya da anket konusuna yönelik ürün bilgilerine) yeniden yönlendirebilirsiniz
  • Basit Kullanım : Müşterilerinize nerede ve nasıl anket uygulamak istediğinizi seçebilirsiniz. Oylamaları ve/veya anketleri markanıza ait emaillerinize dahil edebilir, soruları Web sitenizde tutabilir ya da Silverpop sunucularındaki markalaşan ve çok sayfalı anketleri kullanabilirsiniz.
  • İstek Üzerine Raporlama ve Optimizasyon : Silverpop Engage tarafından sunulan güçlü raporlama motoru ile önceden tanımlanmış birbirinden farklı raporlardan yararlanabilirsiniz. Cevap veren kişilerin bilgilerini de doğrudan Silverpop Engage veritabanına kolayca aktarabilirsiniz. Tüm cevap verileri çeşitli formatlarda aktarılabilmekte olup, dışa aktarımlar, sonuçları çalışma arkadaşlarıyla paylaşmak esasına dayalı bir plan çerçevesinde yinelenmek üzere ayarlanabilmektedir.