Transactional Email

Transactional Email:
Gerçek zamanlı, kişiselleştirilmiş işlemsel emailleri saniyeler içindeki etkileşimle tetikleyebilirsiniz

Bazen yerleşik teknolojiler ve kompleks iş süreçleri emaillerin hızlı ve etkin bir şekilde gönderimine engel olabilir. Yığın mailler yerine mesajlarınızı anında müşterinin ilgisine yönelik hazırlayabilirsiniz. Silverpop Transact tetikleyici mesajlar ile firma içi sistemlerle sürekli bağlantılı olabilirsiniz. Derinlemesine raporlamayı, geliştirilmiş işlemsel mesaj iletilebilirliği ve daha bir çok faydayı, mevcut teknik sistemlerde ve mesaj oluşturma süreçlerinde büyük değişikliklere neden olmadan elde edebilirsiniz. Transact’i kullanarak; email, web formları, varış sayfaları ve tele-satıştan tetiklenen bire-bir işlemsel mesajların takibini ve raporlamasını yapabilirsiniz.

Silverpop Engage Transact’in işlemsel mesajlaşma özellikleri aşağıdakileri içermektedir:

Markaya Özel İşlemsel Mesajlaşma : Tetiklenen geleneksel salt metin mesajları ve bildirimleri yüksek etkili marka iletişimine dönüştürebilirsiniz. Faturalar, bildirimler ve uyarılar için kolaylıkla zengin HTML içeriğe sahip işlemsel tetikleyici emailler oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş İzleme ve Raporlama : Alıcıların açma, tıklama ve diğer hareketlerini takip ederek; sonraki iletişiminizi düzenleyip optimize edebilirsiniz. Ayrıca teslim edilebilirlik ölçümleri hakkında fikir elde edebilirsiniz. İşlemsel emailler amaçlanan hedeflere ulaşamadığı takdirde, uygun şekilde yanıtlayabilirsiniz.

İşlemsel Mesajlaşmaların bir Kopyasını Kaydetme : Daha çok CC veya BCC gibi; Transact’in MyCopy fonksiyonu, kullanıcıların gönderilen her işlemsel mesajın bir kopyasını almaları için bir veya daha fazla email adresi belirlemelerini sağlar. Geçmiş email talimatlarına veya okundu bilgilerine erişmek isteyen müşteri servisi ve düzenleyici gruplar için çok kullanışlıdır. Kullanıcılar bir soru veya anlaşmazlık durumunda müşteriler için kolaylıkla bir kopyayı araştırabilir, gözden geçirebilir ve iletebilir.

Engage Transact için İki Esnek Yol : Silverpop, şirketlerin kendi sistemlerini Silverpop’un işlemsel mesajlaşma motoru ile bağlantı kurmasını kolaylaştırır:

XML API’leri : Güvenilir XML feed’i ve email veya RSS aracılığıyla otomatik mesajlar gönderebilirsiniz. XML feed’iniz biçim verilmiş özelleştirilmiş bir mesajı veya önceden tanımlanmış bir şablon ile birleştirmek için kişiselleştirilmiş birkaç unsuru içerebilir.

SMTP Relay : Mevcut mesaj mekanizmanız XML dosya aktarma özelliğine sahip değilse, endişelenmeyin. Kuruluşunuzun giden email sunucusu üzerindeki basit bir düzenleme ile mesajlarınızı; izleme, raporlama ve teslim edilebilirlik özelliklerini eksiksiz olarak gerçekleştiren Silverpop Engage Transact’e aktarabilirsiniz.