Potansiyel Müşteri & Bağlantıları Puanlama

Herhangi bir potansiyel müşterinin ne zaman satışa hazır olduğunu bilmeniz gerekir. Eğer bilmiyorsanız potansiyel müşteri geliştirme sürecini nasıl başlatabilirsiniz? Silverpop’un çok boyutlu potansiyel müşteri puanlama yeteneği, sizi bu bağlamda başarıya götürecek kilit etmenlerden biridir. Puanlama uygulaması, tüm potansiyel müşteri yönetiminizi ve geliştirme sürecinizi otomatik hale getirmenize yardımcı olur. Hem son derece doğru hem de potansiyel müşteri geliştirme irtibatlarınızın otomatik olarak tetiklenmesinde etkili olan bir potansiyel müşteri puanı oluşturur.

Silverpop’un potansiyel müşteri puanlama özelliği şunları içermektedir:

  • Göz Gezdirme Formatı— Müşteri puanlama metodolojinizi, potansiyel müşteri puanlama modeliniz üzerinde şirket çapında uzlaşma sağlamanıza olanak tanıyan kolay anlaşılır bir tasarım üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Veritabanı Düzeyinde Puanlama – Tüm potansiyel müşterileri tutarlı bir biçimde puanlayabilirsiniz.
  • Esneklik – Şirketinize en uygun potansiyel müşteri puanlama modelini oluşturabilirsiniz.
  • Sınırsız Puanlama Düzeyleri – Bütçe, Yetki, İhtiyaç, Zaman Çizelgesi ve devlet, şirket veya gelir miktarı gibi demografik kriterlerini baz olarak potansiyel müşterilerinizi puanlandırabilirsiniz.
  • Satış Görüntüleme—CRM entegrasyonunuz aracılığıyla potansiyel müşterileri görüntüleyip, satış ekibinize taktik geliştirmede yardımcı olabilirsiniz.