Potansiyel Müşteri Geliştirme

Potansiyel Müşteri Geliştirme (Yaratma ve Elde Tutma):

Potansiyel Müşterilerinizi Satış Fırsatına Dönüştürerek Gelir Elde Edebilirsiniz

Tüm potansiyel müşterilerin birdenbire ürünü satın almaya karar vermesi beklenemez. Silverpop’un potansiyel müşteri geliştirme fonksiyonu sayesinde, potansiyel müşterileri satış kanalınıza doğru yönlendirirken aynı zamanda ürünleriniz ve şirketiniz hakkında bilgi verip, ürünlerinizi öğrenmelerini ve etkileşime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Silverpop’un potansiyel müşteri geliştirme seçeneği, dünya standartlarında bir email otomasyon sistemi ile desteklenmektedir. Gün sonunda gelen kutunuzda geliştirme emaillerini göremezseniz çabalarınız boşa gitmiş olacaktır.

Silverpop’un Potansiyel Müşteri Geliştirme seçeneğinden faydalanarak:

  • Birçok kanaldan iletişime geçerek otomatik potansiyel müşteri geliştirme kampanyaları yürütebilirsiniz.
  • Kullanıcı tarafından tanımlanan kriterlere dayalı olarak potansiyel müşterileri otomatik olarak puanlayabilir ve ön plana çıkan potansiyel müşterileri satış ekibinize yönlendirebilirsiniz.
  • Aktif olmayan potansiyel müşterileri ısındırarak gelir olanağınızı arttırabilirsiniz.
  • Satış departmanının yalnızca ön plana çıkan potansiyel müşterilere odaklanmasını sağlayarak satışlarınızı yükseltebilirsiniz.
  • Sürdürdüğünüz ilişkiler üzerinden ek ürünler veya hizmetler sunarak müşterilerinizin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Satışları, doğrudan talep oluşturacak olan potansiyel müşteri geliştirme kampanyaları ile ilişkilendirerek elde edeceğiniz sonuçları izleyebilir ve analiz edebilirsiniz.