Raporlama & Pazarlama Analizi

Müşterilerinizle iletişim halinde kalmanız ve iletişiminizi kişiselleştirmeniz oldukça önemlidir. Bu doğrultuda ilgili verileri hızlı bir biçimde özelleştirip, incelemek ve kampanyalarınızın etkili ve başarılı olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Kişiselleştirilebilir raporlar hem kampanyalarınızı optimize etmenize hem de yatırım getirinizi güvence altına almanıza olanak tanıyacaktır.

Silverpop sayesinde size aşağıdaki imkanları sunan raporlama ve pazarlama analizi araçlarından faydalanabilirsiniz:

Pazarlama Analizi ile Müşteri Segmentasyonu : Silverpop, pazarlamacıların kullanımı kolay analiz raporları ile postalama ölçütlerinin müşteri özellikleri ile örtüştürmelerine yardımcı olarak, çeşitli kampanyalarda yüksek ve düşük performans sergileyen müşterilerin hızlı bir biçimde saptanmasına olanak tanır.

Raporları Zevkleriniz Doğrultusunda Uyarlayabilir ve Diğer Yetkililer ile Paylaşabilirsiniz : Raporlama sonuçlarını, email ile pazarlama takip işlemlerini ve diğer kampanya girişimlerini size ve işinize hitap edecek şekilde görüntülemek güzel olmaz mıydı? Silverpop sayesinde raporlar ile etkileşime geçebilir ve hem tercihlerinize hem de iş gereksinimlerinize en uygun formatta görüntüleyebilirsiniz. Çizelgeler, tablolar ve bireysel veri göstergeleri isteğe bağlı uyarlanabilir, kaydedilebilir ve işletmenizdeki diğer departmanlara kolaylıkla dağıtılabilir.

Veri Hesaplamalarına Daha Az, Veri Faaliyetlerine Daha Fazla Zaman Ayırabilirsiniz : Silverpop’un Pazarlama Raporu araçlarından faydalanarak kampanyalarınızdan elde edilen verileri hızlı bir biçimde anlamlı hale getirebilirsiniz. Pazarlama girişimlerinizin uygunluğunu ve verimliliğini arttırmak için önemli eğilimleri ve aykırı durumları kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Sizler de veriler ile uğraşmayı bizim kadar seviyorsanız, istediğiniz tüm verilere kolaylıkla ulaşabilir ve veri gönderim faaliyetlerinde bulunabilirsiniz