top of page

Hakkımızda

1999'dan bu yana alanında öncü teknolojik çözümler geliştiren Entera, edindiği bilgi ve tecrübe ile farklı sektörlerden yüzlerce şirketin birbirinden farklı ihtiyaçlarını karşılayan benzersiz ve yenilikçi çözümler tasarlayıp sunmaktadır.

 

Entera’nın iş akış optimizasyonu, belge iletimi, bilgi güvenliği ve maliyet tasarrufu sağlayan çözümleri, iş süreçlerindeki verimliliği artırırken gerek Entera’nın gerekse iş ortaklarının karbon ayakizi ve sera gazı emisyonlarını azaltarak sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik taahhütlerine öncelikli olarak katkıda bulunur.

 

Entera’nın sunduğu tüm çözümler farklı sektör ve büyüklükten her kurumun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ölçeklenebilir, özelleştirilebilir ve mevcut sistemlerle kolaylıkla entegre olabilir.

dotted background entera

Vizyonumuz

Vizyonumuz, iş dünyasının dönüşümünü liderlikle yönlendirmek ve kurumların güvenli, yenilikçi ve sürdürülebilir dijital çözümlerle yarının başarısını şekillendirmelerine yardımcı olmaktır. Entera Teknoloji olarak, teknolojik ilerlemeyi takip ederek müşterilerimize en güncel ve özelleştirilmiş çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Veri güvenliği ve iş süreçlerinin verimliliği konularında çözüm odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimizin rekabet avantajını güçlendirmesine ve başarısını daha da ileri taşımasına katkı sağlamak amacıyla çalışıyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, işletmelerin dijital dönüşümünü destekleyerek verimliliklerini artırmak ve güvenliği sağlamaktır. Entera Teknoloji olarak, yenilikçi çözümlerle müşterilerimize daha iyi iş yapma yolları sunmayı ve onların başarısını maksimize etmeyi amaçlıyoruz. Kalite, güven ve sürekli gelişim prensipleriyle, kurumların ihtiyaçlarını anlamak, çözümler sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çaba sarf ediyoruz.

Başarılarımızı istatistiklerimiz

24+

Yıl Deneyim

3

Farklı Konum

500+

Referans

20

İş Ortağı

3287

Proje

Sertifikasyonlarımız

gelişmiş güvenli sistemler

Gelişmiş Güvenlik Özellikleri

Veri güvenliği endişesi taşıyan işletmeler için gelişmiş güvenlik önlemleri sunuyoruz. Veri sızıntısını ve yetkisiz erişimi en aza indirmek için kapsamlı şifreleme, erişim denetimleri ve güvenli kimlik doğrulama gibi özellikler sunarak, müşterilerimizin işletme verilerini güvende tutmalarını sağlıyoruz.

hızlı kapsamlı entegrasyon

Kapsamlı

Entegrasyon

Ürün yelpazemiz, kapsamlı entegrasyon özellikleri ile iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor. Teknolojik altyapımız sayesinde ürünlerimiz, farklı platformlar arasında sorunsuz iletişim kurarak iş süreçlerinizi optimize ediyor. Bu entegrasyon yetenekleri, veri akışını hızlandırarak anlık karar alma süreçlerini güçlendiriyor ve kaynak kullanımını en üst düzeye çıkarıyor.

hızlı destek dijital servisler

Hızlı ve Etkili Destek Hizmetleri

Müşterilere hızlı yanıt vererek, herhangi bir sorunla karşılaştıklarında destek sağlıyoruz. Uzman ekiplerimiz, işletmelerin yaşadığı herhangi bir aksaklığı hızla çözmek ve kesintisiz bir deneyim sunmak için 7/24 hizmet vermektedir.

özelleştirilebilir dijital çözümler

Özelleştirilmiş Çözümler

Müşterilerin farklı ihtiyaçlarını anlayarak, işletmelere özel tasarlanmış çözümler sunuyoruz. İşletmelerin benzersiz gereksinimlerini karşılayarak, iş süreçlerinin daha verimli ve etkili bir şekilde yönetilmesine olanak tanıyoruz.

Güvenli baskı çözümleri, doküman takibi

SecuriPRINT

Baskı işlerini güvenli, taranabilir ve raporlanabilir hale getirin.

doküman takip yönetim sistemi

Entera DCM

Döküman tarama, anlamlandırma ve yönetim sistemi

kimlik doğrulama sistemi

SecuriPASS

Yüksek performans oranlı kimlik doğrulama sistemi

faks yönetim sistemi, güvenli faks yönetimi

SecuriFAX

Güvenli, taranabilir ve raporlanabilir kurumsal faks yönetim sistemi

Bizimle İletişime Geçin

İş süreçlerinizi iyileştiren ve kolaylaştıran, güvenli & özelleştirilebilir çözümlerimiz hakkında bilgi almak ve demo sürümü edinmek için bizimle iletişime geçin

bottom of page