top of page
Yeni nesil kimlik doğrulama sistemi

Yüksek Performanslı Kimlik Doğrulama Sistemi

Çok Kanallı ve Yüksek Erişimli Kimlik Doğrulama 

Farklı kimlik doğrulama altyapıları (MS Active Directory/LDAP) ile senkronize çalışabilen çok kanallı ve yüksek erişimli bir kimlik doğrulama sistemidir.

Sahip olduğu gelişmiş API ve entegrasyon yetenekleriyle ile çok katmanlı ve farklı kimlik doğrulama senaryolarına olanak sağlar.

OTP tek kullanımlık şifre

Güvenli ve Hızlı Algoritma Sistemi

SecuriPASS, gelişmiş güvenlik özellikleriyle hem güvenliği artırırken hem de tekrarlayan saldırıları engeller. Fiziksel bir token gerektirmez, böylece ekstra donanım maliyetinden kaçınılır. Üretilen şifreler sınırlı bir süre içinde geçerli olup, kurulumu ve entegrasyonu kolaydır. Farklı algoritmalar kullanılarak tahmin edilemez ve çalınamaz şifreler sağlar. Kullanıcı dostu yapısıyla iş süreçlerinde pratik ve hızlı bir kimlik doğrulama deneyimi sunar.

OTP tek kullanımlık şifre

İşletmelerde Wi-Fi kullanımlarında kullanıcı doğrulama

İnternet üzerinden yapılan web sitesi üyeliklerinde kullanıcı bilgilerini doğrulama

İnternet üzerinde yapılan alışverişlerde 3D secure kullanılması durumunda

Online alışveriş, hesap hareketleri, rezervasyon gibi işlemler için bilgilendirme

İnternet bankacılığı işlemlerinde girişte kimlik doğrulama

1

Kodunuz: 01234

OTP TEK KULLANIMLIK
ŞİFRE ALTYAPISI

Entera'nın Mobil Bankacılık alanındaki Ar-Ge çalışmalarının bir ürünü olan SecuriPASS Tek Kullanımlık Şifre Altyapısı, İnternet Şubesi, Mobil Şube, Çağrı Merkezi, ATM gibi çok faktörlü kimlik doğrulama gerektiren kanallarda kullanılabilecek yazılım tabanlı sunucu çözümüdür.

Bizimle İletişime Geçin

İş süreçlerinizi iyileştiren ve kolaylaştıran, güvenli & özelleştirilebilir çözümlerimiz hakkında bilgi almak ve demo sürümü edinmek için bizimle iletişime geçin

bottom of page