top of page
Faks yönetim sistemi
faks alım gönderim

Güvenli Faks Yönetim Sistemi

Raporlanabilir & Yönetilebilir Faks Sistemi

Entera'nın SecuriFAX çözümü, kurumların gelen ve giden tüm faks trafiğini Entera'nın kurum içinde konumlandırdığı sunucular üzerinden etkin bir şekilde yönetmelerini sağlar. Bu çözüm, gelişmiş ve açık API yeteneklerine sahiptir ve kurumların var olan ERP, CRM, ECM ve diğer yerleşik uygulamalarıyla kolaylıkla entegre olabilir. Bu entegrasyon sayesinde, yüksek hacimli, güvenli ve tamamen denetlenebilir bir faks iletimi sağlanır.

 

Entera SecuriFAX, işletmelerin verimliliğini artırmak için önemli bir araçtır. Manuel süreçlerin ve insan gücü kaynaklarının verimsiz kullanımının önüne geçer, zaman kaybını azaltır ve kağıt tüketimini minimize eder. Bunun yanı sıra, faks makinalarından ve güvensiz e-posta iletişiminden kaynaklanan riskleri azaltarak, kurumların iletişim güvenliğini güvence altına alır.

faks yönetim sistemi securifax
securifax faks yönetim sistemi

Güvenli Faks
Trafiği Yönetimi

Banka Genelinde Otomatik Faks

Doküman Paylaşımı
/Arşivleme

Sahtecilik Önleme
Yöntemi

Veri Güvenliği

Üzerinde değişiklik yapılamayan dokümanları elektronik olarak ileterek güvenlik protokolleriyle uyumluluk ve gizlilik sağlar.

Gizlilik

Ortak alanlarda yer alan faks makinalarının kullanımından kaynaklanan gizlilik açıklarının önüne geçer.

Kolay Entegrasyon

ECM, ERG, CRM ve dijital santral çözümleri gibi pek çok sektörel uygulamaya sorunsuz entegre olarak hem hali hazırda yatırım yapılan bu sistemlere değer katar, hem de bu sistemlerin iş süreçlerindeki verimliliğini arttırır.

Maliyet Tasarrufu

Belgeleri dijital ortamda ileterek, doküman iletim maliyetini önemli ölçüde düşürür.

Erişim Güvenliği

Gönderilen ve alınan faksların şifreli iletilmesini sağlar ve dolayısıyla yetkisiz erişimi engeller.

Bizimle İletişime Geçin

İş süreçlerinizi iyileştiren ve kolaylaştıran, güvenli & özelleştirilebilir çözümlerimiz hakkında bilgi almak ve demo sürümü edinmek için bizimle iletişime geçin

bottom of page