Hakkımızda

Entera, 1999 yılından beri elektronik iş mesajlaşması ve iş süreçleri optimizasyonları konularında piyasa öncüsüdür.

1999 yılından beri elektronik iş mesajlaşması ve iş süreçleri optimizasyonları konularında piyasaya öncülük ederek, müşterilerimize; Internet Faks (EFaks), Email Marketing, Interaktif SMS, Interaktif Sesli Mesaj (IVR / IVN) ve Internet Teleks sistemleri konusunda dış kaynak hizmet sağlamaktayız.

Müşterilerimiz pazarlama faaliyetlerini, bu mecraların kendilerine uygun olanları veya tümüne hiç bir yatırım yapmadan, yazılım veya donanım satın alıp kurmadan gerçekleştirebiliyorlar. Ve müşterimizin ihtiyaçlarına göre onlara uygun hizmeti şekillendirebiliyor, var olan tüm sistemlerine ve iş süreçlerine hızlıca ve kolaylıkla entegre olabiliyoruz.

Merkez satış ofisi İstanbul’da bulunan Entera’nın Almanya ve Ukrayna’da yazılım geliştirme ofisleri, ABD, İngiltere, Fas ve Senegal’de temsilcilikleri bulunmaktadır.

Kurumların CRM, ERP, Muhasebe ve diğer mevcut uygulama platformlarına kolaylıkla entegre olabilmenin yanında, şirketlerin ve bireysel kullanıcıların her hacimdeki gönderimlerini email aracılığı ile kolayca yapabilmelerini sağlamaktayız.

• Yılda 60 Milyonu aşkın iş uygulamalarından üretilen mesaj iletimi
• Yılda 220 Milyonu aşkın başarılı B2B faks iletimi
• Yılda 46 Milyon sayfayı aşkın B2B Faks alımı
• 1,000’den fazla global müşteri
• İSO-1000 şirketlerinden 120, İSO-2000 şirketlerinden 300’ü aşkın müşteri ile kurumsal iş mesajlaşmasında pazar lideri
• Tüm bu mesajlaşmaların kağıtsız gerçekleştirilmesi sayesinde her yıl yaklaşık 30,000 ağaçtan elde edilecek kağıdın tasarruf edilmesi ile çevre dostu

Teslim edilebilirlik oranları

  • Entera 99%
  • Rakiplerimiz 67%

Müşteriye dokunabildiğiniz noktalar arasında e-posta ve sms pazarlamasının önemi tartışılmaz olsa bile diğerlerinden farklılaşmanın zor olduğu bir alan. Silverpop gibi kendini kanıtlamış uluslararası bir gücü arkasına alan Entera, bu avantajını yerel bakış açısı ile pazar dinamiklerini iyi bilen deneyimli kadrosuyla harmanlayarak müşterilerine üstün seviyede hizmet sunuyor ve kendini diğerlerinden ayırıyor.

Levent Ulusoy

Pazarlama Yönetmeni, Ergo Sigorta

Geçen ay işlediğimiz doküman sayısı

milyon

Değerlerimiz

Ekip Çalışması

İstanbul’daki ekibimiz dışında, Almanya ve Ukrayna’daki çalışma arkadaşlarımızla bir bütün olarak, müşterilerimizin memnuniyetlerini artırıp, giderlerini nasıl düşüreceğimizi beraber planlarız.

Geleceği Planlama

3 ülkedeki 40’i aşkın takım arkadaşımız ile, geleceğin teknolojilerini Türkiye’de oluşturuyoruz.

Müşteri Sadakati

Her müşterimizin, kendini “tek müşterimiz” gibi hissetmesi için azimle çalışıyoruz. Ortalama 8 yılı aşkın müşteri sadakatimiz, bu yaklaşımımızın müşterilerilerimiz tarafından takdir edildiğini göstermektedir.

Doğaya Saygı

“Biz doğayı büyüklerimizden miras almadık, çocuklarımızdan ödünç aldık.” Bu felsefe ve geliştirdiğimiz teknolojiler ile, her yıl binlerce ağacın kesilmesine ve karbon salınımına engel olmaktayız.